Eshop www.palivokomplet.cz

Vítejte na stránkách elektronického obchodu www.palivokomplet.cz. Zde Vám naše společnost nabízí ekologická paliva vlastní výroby z obnovitelných zdrojů. Za jejich kvalitu tedy osobně ručíme.

Jaká paliva u nás můžete koupit? Připravili jsme pro Vás několik druhů pelet a briket. Dále máme v sortimentu palivové dřevo. Koupit u nás můžete i krmiva a steliva, která používáme jako vstupní materiál pro výrobu pelet a briket.

Pokud se Vám tedy již nechce dále štípat dřevo a raději hodláte strávit léto jiným způsobem pak neváhejte objednávat…

 • pelety dřevěné - produktový obrázek

  Pelety dřevěné

  42,00 6.600,00 

  Pelety dřevěné pro Vás lisujeme do granulí ve tvaru válce s průměrem 6 mm a délkou 30 mm. K jejich výrobě používáme čistý dřevní materiál bez přidávání jakýchkoliv jiných chemických látek a přísad. Jedná se tedy o plně přírodní produkt.

 • pelety agro hromada optimalizovaný obrázek

  Pelety AGRO

  31,50 4.950,00 

  Naše společnost pro Vás lisuje pelety AGRO do podoby granulý válcovitého tvaru. Takto vzninuvší pelety jsou velmi koncentrovaný topný materiál. Tyto pelety mají dokonce vyšší měrnou hmotnost (hustotu) než dřevo.

 • pelety papírové hromádka optimalizovaný obrázek

  Pelety papírové

  35,00 5.500,00 

  Tento druh pelet se vyrábí z čistě recykloavaného materiálu, kterým je papír. Naše společnost recykluje, tedy vyrábí pelety papírové z kartonového papíru a skartovaného kancelářského papíru. Lisováním jemné frakce papíru na kulaté matrici vznikají granule ve tvaru válce s průměrem 6 mm a délkou cca 30 mm.

 • Brikety dřevěné optimalizovaný obrázek

  Brikety dřevěné

  22,50 112,50 

  Brikety dřevěné jsou vhodné k použití ve všech typech kotlů na tuhá paliva. Hodí se také k topení v uzavřených či otevřených krbech a rovněž i v kamnech.  Spalování tohoto druhu paliva pro Vás může být v porovnání s vytápěním elektřinou nebo plynem ekonomicky výhodné.

 • Brikety agro optimalizovaný obrázek

  Brikety AGRO

  19,00 95,00 

  Brikety AGRO jsou ekologicky ušlechtilím palivem s vysokou výhřevností. Spektrum použití tohoto druhu paliva je široké. Brikety AGRO se hodí pro topení ve všech druzích kotlů na tuhá paliva, v uzavřených krbech i kamnech.

 • papirove_brikety_ctverecpapírové brikety čtverec optimalizovaný obrázek

  Brikety papírové

  20,00 100,00 

  Brikety papírové mají vysokou výhřevnost a dobře se s nimi manipuluje. Tento druh briket má výborný poměr mezi jeho cenou a reálným výkonem. Brikety papírové jsou vhodné ke spalování ve všech typech kotlů na tuhá paliva, uzavřených i otevřených krbech a kamnech.

 • palivove_drevo_celnehromádka palivového dřeva optimalizovaný obrázek

  Palivové dřevo

  1.105,00 1.425,00 

  Palivové dřevo je mnoha lety prověřené, v současnosti stále populární a žádaný topný materiál. Jedná se o obnovitelný zdroj paliva a čistě přírodní produkt.

  Nabízíme varianty:

  Dřevo rovnané, které je směsí tvrdého a měkkého dřeva

  Dřevo sypané, které je směsí tvrdého a měkkého dřeva

  Smrkové dřevo, které je rovnané

  Dřevo topol, které je rovnané

 • traktor - nakálda balíků produktový optimalizovaný obrázek

  Kkrmivo

  162,50 7.150,00 

  Krmivo je produkt rostlinného nebo živočišného původu a produkty jejich průmyslového zpracování, jakož i organické nebo anorganické látky jednotlivě nebo ve směsích, které jsou určeny pro výživu zvířat.

  Zvířata potřebují ke svému zdraví a užitkovosti krmiva, která jim budou poskytovat všechny potřebné živiny a energii.

 • Zrno optimalizovaný obrázek

  Zrno

  345,00 
  Pšenice je v našich podmínkách nejčastěji pěstovanou obilovinou. V krmných dávkách uhrazuje velkou část dusíkatých látek a energie.
 • Šrot optimalizovaný obrázek

  Šrot

  230,00 
  Pšeničný šrot vzniká mletím celých pšeničných zrn nahrubo
 • seno-ovce u krmelce optimalizovaný obrázek

  Seno

  590,00 
  Seno je sušená zelená píce využívaná jako krmivo pro hospodářská zvířata a pro zimní přikrmování volně žijící lesní zvěře. Senem se krmí v období, kdy je nedostatek zelené píce (zima, období sucha), nebo je potřeba ho z nějakého důvodu zařadit do krmné dávky.
 • Stoh balíků - produktový optimalizovaný obrázek

  Sláma

  420,00 
  Sláma je tradičně nejoblíbenějším stelivem a řada lidí jí dává i dnes přednost, neboť tvoří teplé a pohodlné lože a umožňuje volný odtok tekutin.